Stěhování firem a kanceláří

0 Comments

Vlastníte velkou firma a nyní jste koupili nové sídlo a nejste si jistí, zda zvládnete stěhování sami se zaměstnanci? Pokud jste na pochybách, nechte práci radši na profesionálech a objednejte si firmu, která se přímo stěhováním zabývá. Stěhování firem Praha, je osvědčená firma, která má ty nejlepší reference ohledně stěhování a vyklízení nemovitostí.

Stěhování (5)

Odnesto.cz je stěhovací firma, která se zabývá kompletním stěhováním firem a kanceláří. Díky jejich dlouholetému působení na trhu má ty nejlepší zkušenosti a nabídne Vám tým profesionálních zaměstnanců, kteří vědí, co dělají. Zaměstnanci chodí na pravidelné školení a ke každému stěhování přistupují individuálně. Prioritou firmy je spolehlivost, dochvilnost také rychlost. Firma pracuje 7 dní v týdnu a to včetně víkendů a svátků. Zajímá se také o stěhování bytů, domů, ale také stěhováním těžkých břemen a montáží a demontáží nábytku. Proto pokud potřebujete přestěhovat kancelář, není lepší firmy, než Odnesto.cz.

Stěhování (13)

Před samotným stěhováním kanceláře je však zapotřebí bezplatná prohlídka technikem, který kompletní situaci zhodnotí a navrhne postup stěhování. Na webových stránkách se můžete podívat také na ceník jejich služeb, který je dokonale rozepsaný a to včetně krabic, izolepy a dalšího obalového materiálu. Při stěhování IT techniky se dbá zvýšená pozornost na to, aby se nic nepoškodilo a nerozbilo. Pokud by k poškození došlo, tak nemusíte zoufat, firma je pojištěná. Ovšem na naloženou techniku dohlíží během stěhování pracovník, takže by nemělo dojít k odcizení věcí. Nejlepší termín na stěhování je však o víkendu, nebo ve svátek, kdy je ve firmě i na silnicích minimální provoz.

Pokud tedy sháníte nutně stěhovací firmu, která se dokáže se vším poprat, obraťte se na tyto profesionály. Zaručeně se Vám bude jejich práce líbit a doporučíte jí dalším přátelům a rodině.