Móda se vrací

0 Comments

Baví vás móda? Já si myslím, že každý člověk má nějak rád módu a třeba si to ani nechce připouštět. Třeba můj mladší bratr, kterému je šestnáct let. On vždycky byl zastáncem toho, že jakmile vstane ráno z postele, tak si vezme na sebe to oblečení, kterému ihned padne pod ruku. Jenomže on to jenom tak říká, ale realita je úplně jiná. On ani si to možná neuvědomuje, ale oblečení si opravdu pečlivě každý den vybírá. Někdy ho kolikrát vidím, jak třeba ve skříni hledá, jaké je nejvhodnější tričko anebo bunda nebo mikina. Myslím si, že když dítě doroste do nějakého určitého věku, tak už o sebe začne více dbát. A není to tím, že třeba se začne více mýt a věnovat se více své osobní hygieně. Například mi mladší bratr řekl, že má hodně ošuntělé a rozpárané džíny. Nevím, co je na tom módního. Ale kdy si vzpomenu na sebe, tak za mě taky taková móda jeden rok byla.

Mladí lidé jsou sví.

Ošoupané a děravé džíny. Ani jsem netušila, že se to nosí. Zrovna zase ta doba. Ale ona to může být zase zábava. Pamatuji si, jak jsme s kamarádkou v mládí si děravěly záměrně nové džíny, protože to dříve byla opravdu velká móda. Vy s to jistě taky pamatujete. Nicméně ale můj bratr má takové džíny troje a vypadají jedny jako druhé. A nosí je velmi často.

Džíny nosím často.

Tohle vždycky úplně nesnášela moje babička a děda. Ti říkali, že vypadáme jako šupáci, že nemáme peníze normální oblečení. Kdyby ale věděli kolikrát, že taková ošuntělá móda stojí někdy více peněz než třeba neporušené džíny. Móda se mění a móda je pokaždé jiná. Jak všichni víme, tak všechno se vrací. Co je dnes retro, tak za deset let to bude módní novinka. A mě se tenhle styl módy moc líbí. A proč bychom nemohli nosit co chceme? Naštěstí já moc módní trendy nesleduji, protože mám své oblíbené módní kousky, takže si nosím většinou to, co zrovna chci a v čem se cítím pohodlně.