Solární sprchu ocení majitelé malých zahrad i bazénů

0 Comments

Solární sprcha je vítaným osvěžením na každou zahradu. Dokonce ji oceníte i tam, kde máte jen opravdu malý kousek místa, třeba jen pruh trávy okolo domu. Zatímco na výšku přesahuje dva metry, tak na šířku vám nezabere více, než několik málo desítek čtverečních centimetrů. A takové možnosti vám žádný bazén nenabídne.

kapky deště

Pokud máme srovnávat bazén se solární sprchou, tak je sprše jistě potřeba přičíst k dobru i to, že se o ni nebudete muset nijak složitě starat, nebudete muset pečovat o čistotu vody, ani samotnou sprchu nijak udržovat. A to je jistě velká výhoda pro vás, která vám ušetří spoustu cenného času. Využití sprchy je ještě ke všemu poměrně levná záležitost, protože sprchování spotřebuje minimum vody a vy nic kromě zmíněného přívodu vody nemusíte zajistit. Ohřev vody probíhá přímo od slunce, aniž byste k němu museli dodávat energii, takže tímto způsobem také ušetříte.

sprcha piktogram

A rozhodně se nemusíte obávat, že by vám byla při sprchování pod solární sprchou zima. Stačí, když ji umístíte na maximálně osluněné místo na vašem pozemku, ideálně takové, které je v průběhu celého dne v dosahu slunečních paprsků. V tom případě se může teplota vody v těle sprchy vyšplhat až na neuvěřitelných sedmdesát stupňů celsia, což je opravdu vysoká hodnota, dokonce tak vysoká, že byste vždy měli začínat tím, že nejprve pustíte studenou vodu a teplou k ní budete postupně přidávat – v opačném případě by se vám mohlo stát, že se horkou vodou opaříte.

Solární sprcha k vám domů dorazí plně připravená k montáži, takže stačí, když ji přiloženými šrouby připevníte k betonu, připojíte na přívod čerstvé vody ze zahradní hadice a můžete začít s vodními hrátkami.
A pokud vám náhodou chybí vhodná očista k vašemu bazénu, tak i tímto způsobem můžete solární sprchu Techneco skvěle využít, takže ji budete mít neustále po ruce tam, kde potřebujete.