Už máme, co jsme chtěli

0 Comments

Všichni mají jedno společné, a to tu třetí věc, totiž peníze. Ty prostě světem hýbou a bude tomu tak vždy, dokud lidstvo nedostane rozum, což však nehrozí.
Taková touha někdy překračuje hranice a člověk je ochotenjít i přes mrtvoly, aby toho něčeho dosáhl. Třeba i vyšší pozice v zaměstnání. Ale to nebude náš případ. My https://cs.wiktionary.org/wiki/zrak se můžeme podívat třeba na toho, kdo touží po motocyklu a nemá na něj. Když zde budeme o tomto stroji psát, tak člověk, co po něm touží nemyslí tak zvaný „kozí dech“, kterým jezdil děda na nákup, ale pořádně nadupaný stroj. Světová značka motorkyNejlépe samozřejmě Harley Davidson, neboť to je motorka, kterou si soused do garáže nepořídí. Ano, taková podobná jako vidíme na přiložených fotografiích.
Nu, hezké to je, tedy jak pro koho, kdo uznává auta, tak jej tato mašina asi neosloví. Ale náš toužící mladík na to nedá dopustit, kouká zde na ty fotky a sladce vzdychá. Také nyje jako kdyby toužil po náručí něžné dívenky. Ostatně, ví mladík, jedno nevylučuje druhé a taková motorka vlastně balí holky naprosto sama. To, zda jde děvče po ní nebo po něm již mladík neřeší. Je zaslepen nádherou stroj a jeho tužba narůstá. A když mu padne zrak sem na tento odkaz na nebankovní americkou hypotéku https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/, ihned se rozhoduje.Harley jako malovaný
A aj, co zří to oči naše po čase nedlouhém? Týž mladík sviští si to krajinou na vysněném stroji, dává tomu pořádný „céres“ a pak míří do města. Zde jest nucen odhánět od sebe dívky a vybrat jen jednu jedinou, kterou posadí k sobě na svůj motocykl. Oni se s tou jeho žádostí o půjčku totiž na výše uvedeném linku nějak moc nepárali, a protože mládence předložil co bylo třeba, půjčku mu promptně přiklepli a také ihned poskytli. Vyzkoušejte si to, když mi nevěříte.