Doprava z večírku

0 Comments


Jestliže chcete jet na večírek a konzumovat zde alkohol, tak už zpátky nemůžete řídit. Nejpohodlnější je nechat se i s vlastním autem nechat dovést domů.

Doprava z večírku

Taxi a hromadná doprava

Většina z nás zná situaci, kdy na večírek přijela vlastním vozem a následně požila alkohol, protože to k atmosféře patří. Není na tom nic špatného, ovšem rozhodně nesmíme usednout za volant. Poté nám hrozí sebrání řidičského průkazu a další postihy, ale nejhorší je fakt, že ohrožujeme sebe i ostatní, takže řízení nepřipadá v žádném úvahu. První možností je, že pojedete veřejnou dopravou.

žluté taxi

Musíme zde počítat z delší vzdálenosti k zastávce a také na spoj můžeme čekat hodiny či do druhého dne. Proto řada lidí zvolí taxislužbu, jenž Vás odveze přímo z místa a doveze až domů. Pokud nechcete zaplatit velké peníze, tak volte levnou taxislužbu, jenž nemá skryté poplatky a drahé volání na dispečink. Rozhodně se vyhněte společnostem, jenž si účtují více než za skutečně ujeté kilometry, protože ty se snaží jen oškubat lidi. Poslední možností, která může být nejvýhodnější je odvoz známým či kamarádem z večírku.

Odvoz i s vozem

U všech zmíněných případů, kdy se necháte odvést domů bohužel Váš vůz, kterým jste přijeli zůstane na místě konání večírku. To není moc ideální, protože se pro něj budeme muset za střízlivého stavu vrátit, nebo někomu říct. Abyste vůbec tento problém nemuseli řešit, tak je tu odvoz auta. Už se nemusíte držet od alkoholu na dlouhou vzdálenost, nebo nechávat svůj vůz na místě konání akce, protože díky této službě Vás personál za pomocí konvoje doveze, kam budete chtít.

přístrojová deska

Objednat si takovou službu je velice jednoduché, protože stačí zavolat na dispečink a sdělit na něj veškeré potřebné informace. Poté už pro Vás jen přijedou a po doražení na místo určení zaplatíte podle ujetých kilometrů na Vašem tachometru. Nemusíte se ničeho bát, protože se jedná o profesionální řidiče, a proto Vás odvezou i s vozem v naprostém pořádku a bezpečně do cílové stanice. Druhý den budete mít auto hned po ruce.