Erekce je pryč?

0 Comments

Sex je součástí každého zdravého vztahu. Bez něj zkrátka vztah fungovat nebude, i když se budete snažit sebevíc. Dlouhodobá sexuální abstinence způsobuje problémy, které mohou vyústit až v rozchod. Jestliže se u vás objevily potíže s erekcí, není nic snažšího, než je začít řešit. Můžete se jich zbavit poměrně rychle a snadno. A to dokonce bez léků na lékařský předpis.

kondom na ruce

Vždycky je lepší jít na prohlídku
I když se muži většinou stydí řešit takové potíže s lékařem, je potřeba se objednat na vyšetření. Jedině díky vyšetření budete vědět, zda jde o běžný problém, nebo se u vás vyskytla například vážnější nemoc, a bude potřeba nasadit léčbu. Máte vyšetření v pořádku? Je to skvělá zpráva, a můžete začít řešit potíže s erekcí. Má na ni vliv

– Stres
– Životní styl (nevhodná strava, alkohol, kouření, drogy)
– Nedostatek spánku
– Nevyvážená hladina hormonů
– Vyšší věk

S přibývajícím věkem se muži potýkají s poruchami erekce zcela běžně. Dříve se řešily téměř ve všech případech Viagrou, která ale může mít nepříjemné vedlejší účinky. Pokud zkusíte vzít osud do vlastních rukou, můžete vyzkoušet bylinky na prostatu. Ty se k léčbě problémů s prostatou používají celé roky, takže máte jistotu, že jde o vyzkoušenou formu léčby.

banán s pusou

K léčbě těchto potíží se používá arginin, kotvičník a maca peruánská. Tato bylinná směs ve správném poměru dokáže s vaším tělem doslova zázraky. Společně zvýší vaše libido, sexuální výdrž, a hlavně vyrovnají hladinu hormonů, díky čemuž se vaše erekce vrátí v plné síle. Vyzkoušet můžete buď čaje a bylinné směsi, a nebo přímo doplňky stravy, které obsahují tyto bylinky. Jednou z doplňků, které se hodně používají k léčbě těchto potíží, je Erectmax. Má mnoho spokojených zákazníků, kteří se rozhodli vyzkoušet, jestli jim bylinky pomohou. I vy můžete mít svůj sexuální život opět pevně v rukách.