Fantastický design

0 Comments


Moderní interiér si dopřejeme v novostavbě nebo po důkladné rekonstrukci. Pryč musí malé tmavé pokoje a do domácnosti je třeba vnést více volného prostoru, světlost a vzdušnost. Proto je základním předpokladem propojení funkční zóny v domě. Tou je kuchyně, jídelní kout a obývací pokoj. Je to zejména proto, že se běžný rodinný život dávno neodehrává v obývacím pokoji, ale právě v kuchyni u jídelního stolu.Originál do interiéru
Interiéry se pak nesou v duchu jednoduchého zařízení, světlých barev a hladkých linií. Ke slovu se dostávají přírodní materiály v zajímavém zpracování. Do domácností se nám vrací kámen, obkladové dřevo nebo korek. Klademe důraz nejen na neotřelý design a perfektní vzhled, ale také na snadnou údržbu a dlouhou životnost.

Doplněk, co vždy ladí
Dominantou každé místnosti je zejména její osvětlení. To musí být nejen funkční, ale také v perfektním vzhledu. Zároveň by nemělo působit nudně. Uvedené požadavky a mnohem více splní betonové světlo AsponTohle. Vypadají úžasně a přinesou do neutrálně zařízeného interiéru onen poutavý prvek, po kterém všichni touží. Díky přírodnímu https://poruba.ostrava.cz/cs/o-porube/zajimavosti/prirodni-pamatky vzhledu jej snadno sladíte s ostatními materiály, protože se hodí ke každému druhu zařízení.
Bude vám sloužit po desítky let, oceníte jeho odolnost i snadnou údržbu. Podívejte se, jak poutavě mohou vypadat.
Pryč se sklem
Ozdobí interiér i exteriér
Vzhledem k vysoké odolnosti materiálu se je nemusíte bát umístit ani do venkovního prostranství. Vypadají skvostně a váš interiér stejnými světly perfektně propojíte s terasou nebo předzahrádkou. Světla jsou zhotovena tak, aby odolávala povětrnostním vlivům. Budou ozdobou vašeho interiéru i exteriéru.

Vybavte si domácnost v duchu neotřelého designu. Moderní interiér si zaslouží pár originálních prvků skvělého vzhledu. Můžete si být jisti, že podobné světlo nebude mít nikdo v širokém okolí.