Narozeninová oslava pro děti

0 Comments

Docházejí vám veškeré nápady na zajímavou narozeniny párty pro menší osazenstvo? Chcete si vymyslet něco, co ještě nikdy v historii u vás nebylo? Jump park vám nabízí neskutečné zážitky a konkrétně nabízí i dětské oslavy, tak na co ještě někdo čeká? Zarezervujte si hned některý z volných termínů a přijeďte se pobavit. Děti se hlavně unaví. Budou se hýbat, budou se bavit a vaše dceruška nebo syn budou překvapení.

oslava

Naše narozeninová oslava pro děti bude stát za všechno. Přijeďte do Prahy na Zličín, což nekoncová stanice metra B nebo přijeďte na Jarov či do Brna, kde jsou naše centra. Je to pro veškeré věkové kategorie, kdy se zapojí v klidu i rodiče, kteří se budou bavit stejně, jako právě děti. Tahle ultimátní zábava je netradiční, vhodná pro kohokoliv, zábavná a nezapomenutelný zážitek. Všechny trampolíny jsou postavené tak, aby byly všude. Jsou na stěnách, na podlaze, takže všichni mohou skákat a vymýšlet třeba i nějaká salta a tak podobně.

narozeniny

Největší park

Věděli jste, že jsme největším parkem skákacím v celé střední http://www.msmt.cz/vzdelavani/stredni-vzdelavani Evropě? Opravdu, nikde jinde v téhle oblasti nic většího nenajdete a touž stojí za návštěvu, nemyslíte si? Trampolíny jsou rozprostřeny na ploše čtyři sta metrů čtverečných. Parkoviště je také v blízkosti celého areálu, takže jsme opravdu na vše mysleli. Také šatny a sprchy po námaze, takže se neobávejte, že byste museli odcházet zpocení domů. Mysleli jsme i na občerstvení, takže pokud bude na něco chuť nebo budete chtít si koupit i něco na osvěžení ve formě drinku, tak je zde taková možnost. Jsme moderní, proto je zde i online systém na veškeré rezervace. Klidně si zavolejte. Přemýšlíte, že do toho půjdete a vyzkoušíte si to? Není zde prostor na prodlevy. Jsme docela časově vytížení, takže pokud plánujete větší akci, doporučujeme udělat rezervaci opravdu hodně dopředu. Hned to bude vyřízené.