Výhody šatny a nábytku na míru

0 Comments

V okamžiku, kdy se plánuje stavba nebo stavební úpravy domu či bytu, jednou z věcí, které oceníte po celou dobu bydlení je bezesporu šatna v těsné blízkosti ložnice. Prostor pro šatnu nemusí být nijak zvlášť velký, ale je potřeba zvážit, kolik a jak velkých šatníků musí pojmout a co dalšího v ní chcete mít uloženo.prázdná šatna
Nejefektivnějším způsobem, jak z daného prostoru vytěžit co nejvíce místa na uložení šatstva a ostatních věci, je nechat si u osvědčené firmy vyrobit skříně na míru. Vaší jedinou starostí bude, ujasnit si představu, jak by taková šatna měla ve finále vypadat, kolik potřebujete určitých druhů skříněk, jak vysoko můžete zvládat skříň pohodlně a bezpečně využívat, zda chcete i nástavce, jak hluboké skříně vám budou vyhovovat, jak si představujete členění, kolik chcete skříní s šatními tyčemi, kolik potřebujete skříněk s policemi, zda potřebujete někde nechat větší prostor například na uložení sezonní sportovní výbavy, jestli potřebujete v šatně zrcadlo a jak velké.
V neposlední řadě musíte vyřešit ještě způsob, jakým šatnu oddělíte od ložnice, zda použijete standartní dveře, nebo vám budou spíše vyhovovat posuvné dveře vyrobené na míru ve stejném stylu jako skříně a jestli potřebujete ještě i v prostoru šatny dvířka u skříní a jaký typ. Trendem dnešní doby jsou rozhodně posuvná dvířka, protože jsou praktičtější a nepřekáží. Šatna je specifický prostor a pokud nehrozí riziko velké prašnosti, není ani nutné všechny skříně uzavírat jednotlivě.luxusní šatna
Váš návrh provedení bude zpracován odborníky, kteří vám vysvětlí technické možnosti dílů, ze kterých se skříně sestavují, a proberou s vámi případné vylepšení vašeho návrhu, aby byla šatna co nejlépe využitá a její obslužnost byla snadná.
Volba materiálu je díky velkému sortimentu dekorů, které nabízí lamino, velice snadná. Rovněž cena je oproti ostatním http://www.scfservis.cz/profil-firmy/pomahame-ostatnim možnostem příznivá.