Vyrazte si odpočinout na Jadran

0 Comments

Na svou letní dovolenou se všichni těšíme prakticky celý rok. O to důležitější je svá očekávání nezklamat a dobře si vybrat právě takovou dovolenou, která nás báječně osvěží a umožní nám načerpat tolik potřebné síly do dalšího pracovního roku. Není proto divu, že většina Čechů volí letní dovolenou u moře na sluníčku, kde si na pláži dokonale odpočinou, zadovádí si v mořských vlnách a poznají krásy i typické chutě přímořských letovisek. Většina Čechů volí právě proto dovolenou na Jadranu, protože Chorvatsko je jistota, která nás nikdy nezklame.

přístav

Vyrazit ke Středozemnímu moři právě na Jadran nabízí hned několik výhod, které jinde nenajdete. Za prvé, není to z České republiky příliš daleko. Ve srovnání s jinými letními destinacemi se jedná o poměrně krátkou vzdálenost, kterou můžete urazit za několik hodin, takže si díky tomu můžete vybrat optimální dopravní prostředek, který vám nejvíce vyhovuje. A ten, kdo není fanouškem létání, ani se nechce unavovat jízdou automobilem, udělá nejlépe, pokud vsadí na cestu linkovým autobusem , který jej dopraví až přesně na místo, kde stráví svou letní dovolenou. Taková cesta plně klimatizovaným, moderním autobusem, vám nejen rychle a příjemně uběhne, ale je rovněž bezpečná a než se nadějete, budete vystupovat.

Další velkou výhodou této destinace je, že v Chorvatsku se vždy dobře domluvíte. Chorvaté Čechům dobře rozumí a funguje to i naopak, takže se nemusíte bát, pokud neovládáte žádné cizí jazyky, i tak se zde budete cítit jako doma. Nicméně na tom bude mít velký podíl i to, že si zde za velice příznivou cenu můžete pronajmout krásné hotelové pokoje, studia či apartmány, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce.

útesy

A opomenout nesmíme ani příznivé ceny veškerých nabízených služeb. Takže nejen, že vás levně vyjde doprava tam i zpět, ale také ubytování, a šetřit nebudete muset ani na pokrmech, které se rozhodnete ochutnat, neboť středomořská kuchyně je nejen zdravá, ale také velice chutná.