Únikové hry

0 Comments

Náhlé překvapení a strhující okamžiky, kdy nevíte, co se stane, nebo jak na danou věc zareagovat, tohle všechno a mnohem více zažijete právě v únikových hrách. Pokud si říkáte, že nechat se zavřít do místnosti plnou nesmyslů a hledat cestu ven není nic pro Vás, jste na omylu. Kompletní hra nabízí mnohem více a vy se budete tak muset poprat ze záludnostmi a nejrůznějšími hádankami a šifry, abyste docílili zdárného konce. Vy sami si tak budete určovat, zda hru dokončíte včas, nebo Vás pohltí příběh samotný.

promítací místnost

Hra bývá zpravidla pro dva až pět lidí, většinou však záleží na tom, co jaká firma nabízí. Tato zábava se vždy odvíjí v nějakém tématu, nebo příběhu, takže není pouze jedna, ale dostanete vždy na výběr, jaký příběh byste chtěli zažít. Takže pokud necháte působit svojí fantazii, můžete přímo splynout s příběhem a užijete si tak zábavu naplno. Bude pak jen na Vás, jestli si vyberete téma útěk z věznice nebo třeba příběh s nadpřirozenými jevy a další z velkého výběru. Velká většina her bývá inspirována filmy nebo přímo nejznámějšími počítačovými hry. Každá společnost nabízí však jiné variace her, ty se časem obměňují, aby přinesli zákazníkům vždy něco nového a bylo o co stát.

Únikovou hru lze samozřejmě dát i jako dárek, většina firem nabízí přímo zakoupení poukazů pro obdarování vašich nejbližších. Nabízí také firemní akce, narozeninové oslavy a další výběr. Většinou doba hry bývá kolem jedné hodiny, ne vždy je to však pravidlem a můžete tak ve hře zůstat i mnohem déle. Vše závisí na vašich znalostech, uvažování a přemýšlení, abyste se z daného místa dostali co nejrychleji ven.
hrací kostky

Jestliže se tedy rozhodujete, zkusit něco nového co jste doposud ještě nezažili, je tato hra to pravé pro Vás a vaše přátelé. Procvičíte si zde vaše smysly a hlavně si užijete strhující zábavu, kterou byste jen tak někde nezažili.